Zamestnanec/ brigáda Bagety Mlynka OD Polus

BabyPrestige, s.r.o.

Miesto práce
OC Polus Bratislava, Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 700 EUR/mesiac, Brigáda 3 eur/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia MLYNKA v nákupnom centre Polus v Bratislave hľadá zamestnancov na trvalý pracovný pomer alebo brigádnikov. Ponúkame prácu v mladom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Naša prevádzka je otvorená denne od 9:00 do 21:00. Hľadáme príjemných komunikatívnych ľudí so zodpovedným prístupom k práci. Ak máš rád prácu s ľuďmi a chuť učiť sa nové veci, si vítaný.

Tvoja úloha?

- obsluha zákazníkov
- práce súvisiace s prípravou jedál a nápojov
- práca s pokladňou
- udržovanie a zabezpečovanie poriadku na prevádzke

Možnosť profesionálneho rastu
Zľava 50% na zamestnaneckú zľavu počas pracovnej doby
Stravné lístky
Mladý kolektív a príjemná uvoľnená atmosféra
Bezplatné zapožičanie uniformy
Garancia výplaty v stanovenom termíne
Zamestnanecké motivačné súťaže

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu:
- zašli nám svoj životopis
- kedy môžeš nastúpiť

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?

- príjemné vystupovanie voči zákazníkom, zákaznícky orientovaný
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovednosť, pracovitosť
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou

BabyPrestige - magický detský svet s výnimočnými značkami pre batoľatá a deti

Detský svet BabyPrestige Vás zoberie do sveta, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť. Je plný lásky a radosti našich najmenších.
BabyPrestige ponúka dizajnový detský nábytok a doplnky do detskej izby, navrhnutý tak aby spĺňal sny a potreby najmenších a ich rodičov. Kompletné a do detailov premyslené kolekcie Vám ponúknu návod ako vytvoriť pre dieťatko ozajstný rozprávkový svet plný lásky a starostlivosti. V našej ponuke ďalej nájdete krásne textílie, kočíky, hračky, koberce a dekorácie ale zároveň aj originálne darčeky, ktoré môžete darovať blízkym priateľom k narodeniu dieťatka, krstinám alebo k sviatkom.
BabyPrestige prináša na trh nové dizajnové značky z Belgicka, Holandska, Španielska a Talianska. BabyPrestige je výhradným distribútorom značiek Nanán, Momon, Quax, Italbaby, Baby´s only a Alondra.

Ponuku BabyPrestige si môžete pozrieť online na www.babyprestige.sk
Naše butiky : OC Bory Mall Bratislava a OD Kotva Praha

Vitajte v magickom svete BabyPrestige!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1913453  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 700 EUR/mesiac, Brigáda 3 eur/ hod