Administrátor eshopu a expedícia zásielok

M&M Autotechnik, s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 54, Banská Bystrica
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme administrátora eshopu pre eshop s autodielmi a autodoplnkami pre značky Audi, BMW, Mercedes a VW. Pokiaľ máte v danej oblasti záľubu a vedomosti, skombinované s o základnými počítačovými zručnosťami (jednoduché grafické úpravy, nahadzovanie tovaru na stránku a online marketing), táto práca je pre Vás ideálna.
• Práca v kancelárii, propagácia sortimentu spoločnosti cez internetový obchod spoločnosti
• Sledovanie vývoja, trendov, noviniek, konkurencie v odvetví
• Spolupráca pri marketingových aktivitách
• Starostlivosť o sociálne siete spoločnosti
• Kooperácia s prípravou produktových ponúk a popredajných služieb
• Preberanie tovaru od dodávateľov a následná príprava tovaru na expedíciu

• Odmeny za dobre vykonanú prácu a úlohy
• Priestor pre vaše nápady
• Možnosť osobného vzdelávania a rozvoja
• Príjemné pracovné prostredie

Budeme kontaktovať všetkých uchádzačov a postupne pozveme na osobný rozhovor.
Zašlite prosím:

• Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe zasielajte výlučne elektronickou poštou na kariera@autotechnik.sk
• v prípade doplnkových informácii kontaktujte telefonicky 0917 435 606.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu tohto výberového konania v spoločnosti M&M Autotechnik, s.r.o, Lazovná 54, 97401 Banská Bystrica, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Google AdWords - základy
Adobe Photoshop - základy
Google Analytics - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výhodou je prax a skúsenosť v oblasti predaja náhradných dielov a doplnkov
• Znalosť grafických programov, tvorba PPC reklamy, skúsenosti s propagáciou na internete a sociálnych sieťach sú vítané
• Samostatnosť, angažovanosť a kreatívne myslenie v práci
• Príjemné vystupovanie, prirodzená schopnosť komunikácie

M&M Autotechnik, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je jedným z popredných internetových predajcov náhradných dielov a doplnkov pre Audi, BMW, Mercedes a VW na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 2009. Od roku 2016 funguje aj kamenná predajňa v Banskej Bystrici.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M&M Autotechnik s.r.o.
Lazovná 54
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2249637   Dátum zverejnenia: 19.9.2016