Obchodník

M.G.M. Express, s.r.o.

M. R. Štefánika 4038/38, 075 01 Trebišov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
800 EUR/mesiac+ provízia 30% (vyplácaná mesačne) + mesačná odmena od 5.mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kolegu so záujmom o napínavú a nebezpečnú prácu špeditéra/obchodníka. Ponúkame primerané platové ohodnotenie, možnosť byť každodenne v strese a so záujmom sledovať vlastný rozvoj, sebapoznanie a schopnosti.

My v našej spoločnosti nekladieme polená pod nohy, ale umožňujeme mladým ľuďom rozvinúť svoj talent. Myslíš, že ho máš? Tak to ukáž.

V prípade úspechu garantujeme úctu a vážnosť.
V prípade veľkého úspechu garantujeme vlastne bývanie a automobil na ktorý si zarobíte. Žiadne reverzné zmluvy, konkurenčné doložky a ani autá na splátky ktoré znižujú základ dane firme, ale Vy ich splácate v plnej výške.
Ovládanie jazyka na úrovni B2. Zvyšok je firemná kultúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Komunikatívnosť
- Pracovať tímovo
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Chuť sa ďalej vzdelávať a prekonávať sám seba

M.G.M.EXPRESS s.r.o. je tímom mladých, cieľavedomých a úspešných ľudí, ktorí si prácou v našej spoločnosti získali / získavajú osobnú slobodu a finančnú nezávislosť. Našou hlavnou činnosťou je sprostredkovanie prepravy tovaru pre zahraničných, ale aj slovenských klientov z rôznych priemyselných sfér.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1644801  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac