Servisný technik

M.B.S. s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
987,00 € - 1.160,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu so zárukou na 5 rokov s pravidelnou mesačnou objednávkou. Na túto jednoduchú prácu Vás sami zaškolíme. Práca je v celom okrese Martin a Turčianske Teplice.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme samostatne pracujúceho človeka, technicky zručného. Mal by mať vlastné auto, mobilný telefón. My zabezpečujeme objednávky prác a materiál potrebný k práci. Vy budete prácu vykonávať prevažne na tých istých prevádzkach pravidelne každý mesiac. Mali by ste mať schopnosť slušne vyjednávať a samozrejmosťou je veľmi slušné vystupovanie. Pri tejto práci sa telefonuje so zákazníkmi, ale aj s obchodnými zástupcami. Popri pravidelnej práci sa vykonáva aj servis pri vzniknutých poruchách.

Predovšetkým sa zaoberáme sanitáciou výčapných zariadení prevažne na pivo. Ďalej vykonávame montáže, demontáže a servis na výčapných zariadeniach. Zabezpečujeme dovoz, zapojenie a odvoz výčapných zariadení na akcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2969043  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 987,00 € - 1.160,00 €