Servisný technik

M.B.S. s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
plus mínus okolo 600,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka z Čadce alebo okolia. Ponúkame zaujímavé privyrobenie si ku Vašej remeselnej práci-živnosti. Zaručíme Vám prácu s pravidelnou mesačnou objednávkou. Naša ponúkaná hlavná pracovná činnosť Vám zaberie 7-10 dní mesiaca. Na túto jednoduchú prácu Vás sami zaškolíme. Práca je v celom okrese Čadce. Jedná sa o pravidelný servis cca 50 zariadení v objednávke každý mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Hľadáme samostatne pracujúceho človeka, technicky zručného. Mal by mať vlastné auto, mobilný telefón. My zabezpečujeme objednávky prác a materiál potrebný k práci. Vy budete prácu vykonávať prevažne na tých istých prevádzkach pravidelne každý mesiac. Mali by ste mať schopnosť slušne vyjednávať a samozrejmosťou je veľmi slušné vystupovanie. Popri pravidelnej práci sa vykonáva aj servis pri vzniknutých poruchách.

Predovšetkým sa zaoberáme sanitáciou výčapných zariadení prevažne na pivo. Ďalej vykonávame montáže, demontáže a servis na výčapných zariadeniach. Zabezpečujeme dovoz, zapojenie a odvoz výčapných zariadení na akcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2968692  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plus mínus okolo 600,00 €