Operátor/ka Call Centra-Inkasný poradca

M.B.A. Financie s.r.o.

Miesto práce
Boženy Němcovej 13, 977 01 Brezno
762 EUR/mesiaccca 762,00EUR nástupný plat prvé tri mesiace (po skončení skúšobnej doby navýšenie základného platu+bonusový systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

— vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov
— individuálne riešenie pohľadávok
— zodpovednosť za riešenie prípadov
— práca so systémom (správa databázy)

— bezplatné zaškolenie priamo na call centre
— budovanie komunikačných zručností
— príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív
— pravidelné firemné teambuildingy
— práca pre medzinárodnú spoločnosť
— voľné víkendy a sviatky

Prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy v slovenskom jazyku spolu so žiadosťou zasielali na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti M.B.A. Financie, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia GDPR po dobu 3 rokov, alebo do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

— výborné komunikačné, argumentačné a organizačné schopnosti
— schopnosť zaujať jednoznačné riešenie v krízovej situácii
— asertívne jednanie
— odolnosť voči stresu
— spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
— anglický jazyk výhodou, nie podmienkou
— prax v call centre výhodou, nie podmienkou
— trestná bezúhonnosť

M.B.A. Financie založená v roku 1996 s pôsobnosťou na Slovensku od roku 2005 za účelom kvalitného riadenia kreditných rizík. Sme členom skupiny M.B.A. CONSULT. Od tej doby sme popredná spoločnosť v riadení kreditných rizík (Credit Risk Management) a poskytujeme poradenstvo v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi (Customer Relationship Management) na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1253193  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac