Pracovník strážnej služby (SBS)/Terminal Shopping Center Banská Bystrica;

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Miesto práce
29. augusta 37, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2024
5,14 EUR/hod.II. mzdový stupeň, v zmysle zákona č. 311/2001 Z.z., §120 ods.1 : Dvojzmenná prevádzka/ základná hodinová brutto sadzba 5,138 €/hod. brutto; Týždenný fond pracovného času (plný úväzok) 38,750 hodín/týždeň; Týždenný fond pracovného času (1/2 úväzok) 19,375 hodín/týždeň; Služby sa vykonávajú formou denných a popoludňajších zmien; Nočné pracovné zmeny sa nevykonávajú; Zmeny počas pracovných sviatkov sa nevykonávajú/ OC je zatvorené; + príplatok za prácu v sobotu 2,155 €/hod.; (celková mzda s príplatkom za prácu v sobotu)7,293 €/hod); + príplatok za prácu v nedeľu 4,310 €/hod.; (celková mzda s príplatkom za prácu v nedeľu) 9,448 €/hod; + príplatok za prácu vo sviatok/ OC zatvorené; (finančná náhrada 100% priemernej mzdy zamestnanca strážnej služby); Predpokladaný počet pracovných zmien/mesiac : 10 - 11;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň v zmysle zákona 473/2005 Z.z.;
Druh pracovného pomeru: Trvalý/Hlavný pracovný pomer 1/2 úväzok;
Týždenný fond pracovného času 19,375 hodín, prípadne dohoda o pracovnej činnosti, na zastupovanie kmeňových zamestnancov počas čerpania dovoleniek/PN-iek !!! Typ prevádzky: Dvojzmenná prevádzka;
Týždenný fond pracovného času (celý/plný pracovný úväzok): 38,75 hodiny;
Pracovná doba : 7,5 hodinové pracovné zmeny, v dňoch pondelok - nedeľa;
(denná zmena 06,00 hod. do 13,30 hod.);
(popoludňajšia zmena/ ) 13,30 hod. do 21,00 hod.);
Štátne sviatky - OC zatvorené/nepracuje sa;
Mzdový stupeň náročnosti/ pre pracovnú pozíciu pracovník strážnej služby: č.2 !!!
Mzdy sú vyplácané v 2. mzdovom stupni, spolu s príplatkami (Sobota, Nedeľa), v zmysle zákona č. 311/2001 Z.z. § 120 ods.1 !!!

Limitovaný počet voľných pracovných miest: 1

* Maximálne ústretový a seriózny prístup zo strany vedenia spoločnosti;
* 30. ročné pôsobenie spoločnosti na trhu služieb v SR;
* Jednotné firemné ošatenie;
* Jednorázové finančné odmeny, za vzorné plnenie pracovných povinností;
* Stravné lístky, v hodnote 5,85 €/ks (1/hotovosť cez mesačnú mzdu / 2/stravovacia karta
MyEdenred);
* Platené/uhrádzané aj pracovné prestávky v plnom rozsahu;
* Výplatný termín 10 deň nasledujúceho mesiaca;
* Pravidelná každoročná valorizácia mzdy, vrátane príplatkov;

* Pošlite prosím Profesný životopis CV a Žiadosť o prijatie mailom !!!
TELEFONUJTE v dňoch Pondelok - Piatok, v čase od 9,00
hod. do 16,00 hod. !!!

* LIMITOVANÝ POČET VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST :

* Počet voľných/obsadzovaných pracovných pozícií:
1 voľné pracovné miesto, na skrátený 1/2 hlavný pracovný pomer, prípadne na dohodu o pracovnej činnosti;

Miesto výkonu práce:
Terminal Shopping Center Banská Bystrica

* Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich všetky
definované požiadavky a predpoklady !!!

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Počet rokov praxe

3

* Záujem pracovať dlhodobo a spoľahlivo v SBS;
* Odpis z Registra trestov bez záznamu;
* Dobrý zdravotný stav;
* Preukaz odbornej spôsobilosti "S", v zmysle zákona č.473/2005 Z.z.;
* Ovládanie práce s mobilným telefónom;
* Znalosť práce so zobrazovacími jednotkami;

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency , s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici, regionálnym zastúpením v Bratislave a v Prešove poskytuje komplexné služby v oblasti tzv. Facility Managementu (SBS, Upratovacie, čistiace a DDD služby, Informátorské služby & Správa registratúry, Technická správa a údržba budov a objektov) v rámci celej Slovenskej republiky, po dobu 30 rokov. Spoločnosť je členom profesného združenia SKSB (Slovenská komora súkromnej bezpečnosti). Viac informácií o spoločnosti na www.major.sk;

Certifikáty:
*Certifikát ISO 9001:2015;
*Certifikát ISO/IEC 27001:2022;
*Index podnikateľa 2022: A+/Výborný;
*SKSB Certifikát o členstve v profesnom združení 2024-2025;
*Certifikát "Dôveryhodná forma 2023";
*Certifikát ekonomického hodnotenia dôveryhodnosti spoločnosti "dun & bradstreet 2023",
dosiahnutý stupeň AAA;
* Index daňovej spoľahlivosti : Vysoko spoľahlivý daňový subjekt;

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1185970  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,14 EUR/hod.