Pracovník strážnej služby

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

v zmysle zákona 473/2005 Z.z.

*Pracovný pomer na dobu neurčitú;
* Dobrý a pracovný kolektív;
* Seriózny a ústretový prístup;
* Stravné lístky v hodnote 3,40 €/ks;
* Firemné ošatenie;
* Vianočný príspevok;
* Jednorázové finančné odmeny, za vzorné plnenie pracovných povinností;

* Poslať mailom profesný životopis CV a žiadosť o prijatie výhradne mailom !!!
* LIMITOVANÝ POČET VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST :
1/ Trvalý pracovný pomer - 1 voľné pracovné miesto

* Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich všetky predpoklady !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

* Záujem pracovať dlhodobo a spoľahlivo v SBS;
* Odpis z Registra trestov bez záznamu;
* Dobrý zdravotný stav , možnosť výkonu nočnej práce;
* Preukaz odbornej spôsobilosti "S", v zmysle zákona č.473/2005 Z.z.

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency , s.r.o. Banská Bystrica poskytuje komplexné služby v oblasti tzv. Facility Managementu (SBS, Upratovacie, čistiace a DDD služby, Informátorské služby & Správa registratúry, Technická správa a údržba budov a objektov) v rámci celej Slovenskej republiky, po dobu už viac ako 23 rokov. Spoločnosť je členom SKSB (Slovenská komora súkromnej bezpečnosti) a má implementovaný a používa systém manažérstva kvality. Viac informácií o spoločnosti na www.major.sk;

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 25
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1185970   Dátum zverejnenia: 17.6.2017