Inside sales representant s maďarským jazykom

Miesto výkonu práce:

Lyreco, Pezinok - Panholec

Pracovná náplň

  • zodpovednosť za zákazníkov v pridelenom regióne a starostlivosť a ďalší rozvoj zverených zákazníkov s cieľom maximálneho využitia predajného potenciálu,
  • zodpovednosť za kontrolu spotrebovaných kapsúl u vopred definovaného portfólia zákazníkov,
  • telefonický predaj produktov existujúcim zákazníkom,
  • rozoznávanie a využívanie zákazníckeho potenciálu,
  • propagovanie a zvyšovanie hodnoty objednávok,
  • aktívny predaj podľa požiadaviek spoločnosti a aktuálnej promo akcie,
  • bezproblémová spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti Lyreco,
  • kompetentné zaobchádzanie s reklamáciami,
  • dosahovanie a prekračovanie finančných a nefinančných cieľov určených spoločnosťou Lyreco CE, SE,
  • v prípade potreby poskytovanie podpory ostatným tímom v rámci spoločnosti,
  • účasť na sales meetingoch v Budapešti,
  • dodržovanie všetkých podnikových smerníc zameraných na ochranu zdravia a bezpečnosti pri práci.

Požiadavky

  • Vynikajúca znalosť maďarského jazyka je podmienkou.
  • Výborné komunikačné a obchodnícke zručnosti.
  • Zručnosť vedenia hovoru, vyjednávania a predaja aj v uvedenom cudzom jazyku.
  • Presvedčivá osobnosť so zmyslom pre entuziazmus.
  • Schopnosť zvládnuť námietky a odmietnutie zákazníka.
  • Silná orientácia na detail.
  • Ústretovosť, flexibilita.
  • Tímový hráč.
  • Vôľa učiť sa nové veci.
  • Schopnosť pracovať efektívne a dodržiavať stanovené termíny.
  • Znalosť práce s PC.
  • Skúsenosti na pozícii telesales a používaním SAP systému výhodou.

Ponúkame

  • Prácu na trvalý pracovný pomer.
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania, vrátane jazykových kurzov.
  • Skvelé firemné akcie.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Produkty spoločnosti so zamestnaneckou zľavou.
  • Prácu v mladom dynamickom kolektíve.

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám Tvoj životopis!

Kontakt
Lyreco CE, SE
Ďubjaková Gabriela

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 2941673  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.