Értékesítési csapatot támogató munkatárs

Kik vagyunk:

Nemzetközi vállalat, amely több mint 90 éves tapasztalattal rendelkezik az európai piacon. Minden cselekedetünk és igyekezetünk központjában az emberek állnak, az Ő kényelmük, elégedettségük, illetve munkahelyük kiváló elrendezettsége és felszerelése. Nem csak az ügyfeleink fontosak számunkra. Nagy hangsúlyt fektetünk saját alkalmazottaink elégedettségére, valamint folyamatos személyes és szakmai fejlődésére is.
A Sales Support csapatnak közös jellemzője a pozitív hozzáállás, következetesség, humorérzék, kommunikációs készség és csapatszellem. Mi vagyunk a kollégáink jobbkeze, az ügyfelek széles körével foglalkozunk – kis vállaltoktól kezdve egészen a nagyvállalatokig.

Munkavégzés helye:

Panholec – Pezinok

Kit keresünk:

• Örömet okoz számodra a mindennapos aktív kommunikáció (e-mailen és telefonon keresztül egyaránt)
• Magyar nyelv használata szóban és írásban sem jelent gondot
• Tudsz angolul kommunikálni szóban és írásban egyaránt
• Excel, PowerPoint és Word ismerete haladó szinten van (az MS Office programcsomagból)
• Szisztematikus vagy, figyelsz a részletekre, képes és hajlandó vagy tanulni
• Szereted a csapatmunkát és csapatban dolgozol projekteken és feladatokon

Munkaköri leírás:

• Munkatársak (Sales osztály) szervezeti és adminisztratív támogatása
• Rendszeres és ad-hoc jelentések, elemzések és statisztikák készítése és küldése
• A Kereskedelmi osztály által használt belső IT eszközök kezelése és támogatása
• Támogatás koordinálása a vállalat egyéb osztályaival
• Kereskedelmi képviselők támogatása telefonon és e-mailen keresztül (tájékoztatás a termékportfólióról)

Mi vár Rád:

• Az első hetekben részletes bemutatás a vállalatunk működéséről és a széles termékportfóliónkról tapasztalt kollégáktól, szintén minden szükséges tanfolyam és képzések, amelyek a munkádhoz szükségesek
• Kiváló hangulat, jutalmak a vállalat eredményeitől függően, ajándékutalványok, vállalati rendezvények
• Fiatal, dinamikus és aktív csapat
• Nemzetközi munkakörnyezet (mivel a vállalatunk négy országra összpontosít - Szlovákia, Csehország, Magyarország, Ausztria)
• Lehetőség a képességeid fejlesztésére további tanfolyamokon, képzéseken, tréningeken
• Támogatni fogjuk az érdeklődésed a nyelvi készségek fejlesztésére – pénzügyi támogatás által

FELKELTETTÜK AZ ÉRDEKLŐDÉSED?

Ebben az esetben várjuk a részletes önéletrajzodat. Amennyiben szeretnél jelentkezni erre a pozícióra, kérjük, kattints a „Válaszolni” gombra.

Kontakt
Lyreco CE, SE
Ďubjaková Gabriela

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 2928806  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.