Non Catalogue Assistant (Marketing) Part-time job

Miesto výkonu práce

Bratislava, Na Pántoch 18

Termín nástupu

01.01.2015

Druh pracovného pomeru

• Polovičný pracovný úväzok (20hod / týždeň)
• Predpoklad rastu na hlavný pracovný pomer

Asistentská pozícia na marketingovom oddelení v oblasti nekatalógových položiek.

PRACOVNÁ NÁPLŇ

• Kompletné spracovávanie požiadaviek na nekatalógové položky
• Externá komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi pod vedením nadriadeného
• Starostlivosť o interné databázy (SAP, Excel)
• Príprava analýz a reportov (predaj, marža, vývoj) nekatalógových produktov
• Podpora obchodného oddelenia
• Intenzívna interná spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Manažment ostatných aktivít a projektov pridelených nadriadeným

POŽIADAVKY

• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Dobré analytické, organizačné a komunikačné zručnosti
• Entuziastická a dynamická osobnosť so štruktúrovaným prístupom k práci
• Tímový hráč
• Znalosť práce s MS Office /denné využívanie Excelu/

ČO VÁM PONÚKAME?

• Polovičný pracovný úväzok (predpoklad rastu na hlavný pracovný pomer)
• Flexibilný pracovný čas
• Prácu v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Dobré pracovné podmienky
• Príjemný pracovný kolektív
• Spoločenské, Športové a Teambuildingové akcie pre našich zamestnancov

Kontakt
Lyreco CE, SE
Ďubjaková Gabriela

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.topjobs.sk
ID: 1947068  Dátum zverejnenia: 3.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.