Product Manager Assistant s maďarským jazykom

Novovytvorená asistentská pozícia na marketingovom oddelení v oblasti produktového manažmentu, spracovanie analýz a dát katalógových položiek, komunikácie s domácimi a zahraničnými dodávateľmi.

Miesto výkonu práce

Bratislava, Na Pántoch 18

Termín nástupu

01.01.2015

Druh pracovného pomeru

• Hlavný pracovný pomer

PRACOVNÁ NÁPLŇ

• Preklad popisov produktov, podkladov na web a iných materiálov do maďarského jazyka
• Spracovávanie interných databáz (SAP, Excel), ich aktualizáciu v oblasti produktových informácií v maďarskom jazyku
• Príprava analýz a reportov (predaje, marže atď.) vybraných produktových skupín
• Komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi v oblasti zaobstarania dodávateľských/ produktových informácií
• Spolupráca s oddelením logistiky a obchodu
• Koordinácia menších projektov podľa pokynov nadriadeného
• Iná administratívna podpora

POŽIADAVKY

• Maďarský jazyk na plynulej úrovni (slovom aj písmom)
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Skúsenosti v oblasti administratívy sú veľkou výhodou
• Dynamická, trpezlivá osoba so zmyslom pre detail
• Vynikajúce komunikačné schopnosti,
• Znalosť práce s PC (MS Office – Excel na pokročilej úrovni, využívanie denne)
• Prípadná skúsenosť s prácou v SAP je taktiež výhodou.

ČO VÁM PONÚKAME?

• Trvalý pracovný pomer
• Práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Príležitosť pre osobný a kariérny rast
• Spoločenské, Športové a teambuildingové akcie pre našich zamestnancov
• Program VLP /Very Lyreco people/ kedy odmeňuje našich najlepších zamestnancov zaujímavými cestovnými balíčkami /dovolenka na Bali, Srí Lanku a pod. /

Kontakt
Lyreco CE, SE
Ďubjaková Gabriela

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 1926814  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.