Admin.pracovník pre klientsky servis

Lyoness Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 25, Digital Park, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
adekvátny k pracovnej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za klientsky servis pre obchodných partnerov
Písomná a emailová komunikácia s klientmi
Telefonická komunikácia s klientmi
Registrácia zmlúv s obchodnými partnermi do interného systému
Práca s interným systémom spoločnosti
Administratívna podpora pre Front office
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti

- stravné lístky v hodnote 4,50 € plne hradené zamestnávateľom
- príjemné moderné pracovné prostredie
- mladý kolektív

Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené náležitosti, nebudú zaradené do výberového konania.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom pre pracovnú pozíciu sú komunikačné zručnosti formou telefonickej a písomnej komunikácie. Výhodou je prax na podobnej pozícii, kde bol kontakt s klientom súčasťou práce.

Pre úspech na tejto pozícii je potrebný zmysel pre detail, zodpovednosť, proaktivita a ochota učiť sa nové veci.

Lyoness je úspešná, rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa na národnom i medzinárodnom trhu etablovala ako nákupné spoločenstvo pôsobiace v mnohých odvetviach a 47 krajinách.
Viac informácii na stránke www.lyoness.com/sk

Máš rád/rada nakupovanie? Prečo nie si ešte v našom tíme? :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Digital Park II, Einsteinova 25
85101 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2492250   Dátum zverejnenia: 25.11.2016