Asistentka

LYNX s.r.o.

Miesto práce
Jelačičova 8A, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 do 1000 € + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné zabezpečenie Front Desku bratislavskej pobočky firmy
• Samostatný výkon administratívnych prác na sekretariáte
• Práce spojené s prvým kontaktom so zákazníkmi, osobný kontakt, telefonický, písomne, e-mailom na dennej báze,
• Prepájanie hovorov a zapisovanie odkazov pre neprítomných zamestnancov,
• Vybavovanie korešpondencie písomnej, hlasovej a elektronickej podobe v slovenskom a anglickom jazyku,
• Príjem, evidencia a spracovanie pošty prevádzky, vedenie registratúry
• Výkon administratívnych činností spojených s chodom prevádzky
• Príprava podkladov, vedenie ekonomickej agendy a pokladne za prevádzku
• Príprava a organizácia pracovných stretnutí, porád, zabezpečenie servisu pre rokovacie konania zamestnancov prevádzky
• Príprava občerstvenia pre firemné návštevy
• Spracovanie cestovných príkazov zamestnancov, odpočet stravných lístkov,
• Zabezpečovanie operatívnej agendy podľa požiadaviek
• Spolupráca na marketingových a projektových aktivitách firmy
• Ďalšie činnosti podľa pokynov priameho nadriadeného

nefinančné benefity (možnosť výberu z programov zdravie, šport a kultúra)
nadštandardný príspevok na stravovanie

Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slovenská firma, pôsobiaca v oblasti počítačových sietí, informačných systémov a informačnej bezpečnosti.
ID: 3037062  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 do 1000 € + 13. plat