Windows špecialista - senior

LYNX s.r.o.

Miesto práce
Gavlovičova 9, 040 17 Košice, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a implementácia prostredí založených na platformách Windows 2008/2012, 2008/2012 R2 a pracovných staníc Windows 7/8,
- administrácia systémov s Windows 2008/2012, 2008/2012 R2, Domain / Active Directory vrátane Domain Group Policy, DNS, DHCP, Súborové služby, Terminálové služby,
- návrh, implementácia a administrácia Exchange 2007/2010/2013,
- návrh a implementácia riešení správy prostredí s využitím System center produktov (SCOM, SCCM, SCVMM,...),
- vytvárane analytickej, dizajnovej, systémovej dokumentácie.

- intenzívna podpora odborného rastu,
- práca na unikátnych projektoch.

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika (nie je podmienkou v prípade uchádzačov so skúsenosťami a praxou v požadovanej oblasti)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky: (technické)
- praktické skúsenosti v konfigurácii a administrovaní Windows 2008/2012 a 2008/2012 R2, 7,8, AD služieb, DNS služieb, Súborových služieb, Terminálových služieb, Poštových služieb (MS Exchange),
- detailná znalosť klientskych a serverových systémov s OS Windows, vrátane princípov fungovania,
- skúsenosti s konfiguráciou OS a štandardných služieb, vrátane hardeningu,
- skúsenosti s implementáciami riešení správy prostredí s využitím System center produktov (SCOM, SCCM, ...),
- skúsenosti so zálohovacími princípmi a technológiami,
- znalosť TCP/IP, NetBios, SMB atď,
- znalosti a praktické skúsenosti s virtualizačnými technológiami (hlavne Hyper-V),
- znalosti konfigurácie a administrácie clustrovaných služieb vo Windows prostredí,
- znalosť licencovania serverových a aplikačných MS produktov,
- vítaná certifikácia na úrovni MCSE: Windows Server 2008,
- vítané znalosti (aspoň teoretické) so SAN (Storage Area Network), minimálne iSCSI,
- vítané skúsenosti so značkovými serverovými technológiami (HP, IBM),
- vítané znalosti LAN /WAN.

Ďalšie požiadavky: (netechnické)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- komunikatívnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia,
- flexibilita, schopnosť a ochota vzdelávať sa.

Slovenská firma, pôsobiaca v oblasti počítačových sietí, informačných systémov a informačnej bezpečnosti.
ID: 1992268  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou