Servisný inžinier

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Košice, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
komunikované až na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* inštalácia, montáž, start-up nových strojov u zákazníka na Slovensku i v zahraničí
* sprostredkovanie základného školenia a inštruktáže ku prevádzke stroja pre obslužný personál
* zodpovednosť za pravidelnú, preventívnu, ale aj operatívnu kontrolu strojných zariaderní na strane klienta
* riešenie problémov a požiadaviek (asap) pri inštaláciach a údržbe strojov ku spokojnosti zákazníka
* budovanie a udržiavanie zdravých obchodných vzťahov so zákazníkom

* stabilná pracovná pozícia
* možnosť v rámci pracovnej pozície veľa cestovať, zdokonaľovať sa v jazykoch
* motivujúce mzdové podmienky
* možnosť profesijne rásť a stále sa zdokonaľovať

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom, a aj anglickom jazyku na uvedenú mailovú adresu, spolu so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* technické vzdelanie, minimálne základné vedomosti v oblasti elekrotechniky, hydrauliky, pneumatiky, CNC technológií
* schopnosť samostatne komunikovať v anglickom jazyku (reading+writing)
* ochota veľa cestovať
* analytické myslenie
* proklientská orientácia
* samoštúdium, ochota stále sa zdokonaľovať v odbore
* rýchle a samostatné jednanie
* odolnosť voči stresu

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LVD S3 a.s.
Poštová 1038/11
982 01 Tornaľa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2617271   Dátum zverejnenia: 23.11.2016