Predajca v očnej optike DUOS, očný optik

Luxury Eyewear SK, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac1250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj dioptrických a slnečných okuliarov, dioptrických skiel, základný servis okuliarov, komunikácia so zákazníkom, administratívne činnosti.

Motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Váš profesijný životopis prosím posielajte s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- doterajšia prax v očnej optike
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- samostatnosť a lojalita
- komunikatívnosť
- flexibilita, spoľahlivosť

DUOS- Luxury Eyewear je rodinná firma s bohatou históriou. V aktuálnej dobe naša firma provozuje niekoľko luxusných očných optík v Čechách a na Slovensku so zameraním na 100% zákaznícky servis. V našom portfóliu sa nachádzajú tie najexkluzívnejšie svetové značky ako napríklad Chrome Hearts, Maybach, DITA, Chopard, Cartier, Hublot, Cazal, Philipp Plein, Balmain a iné.

Našim zákazníkom ponúkame vyšetrenie zraku pod dohľadom profesionálneho vysokoškolsky vzdelaného optometristu. Aktuálne sa rozširujeme o očnú optiku spojenú s očnou ambulanciou. V roku 2018 sme taktiež spustili e-shop.
DUOS aktuálne veľmi rýchlo rastie a preto hľadá vysoko motivovaných, pozitívnych a cieľavedomých ľudí, ktorí by sa pripojili k mladému a dynamickému tímu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2800166  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 300 EUR/mesiac1250