Obchodný reprezentant

Lux - Slovensko, s. r. o.

Hany Melíčkovej 3167/1F, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Komárno, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1500 eur a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodné stretnutia so zákazníkmi, uzatváranie kúpnych zmlúv, starostlivosť o existujúcich zákazníkov a prezentácia výrobkov najvyššej kvality.

- motivačné súťaže
- pravidelné školenia
- možnosť kariérneho rastu
- teambulding akcie

Svoje životopisy zasielajte na kontaktnú osobu: František Baka - obchodný riaditeľ, e-mail: frantisek.baka@luxforlife.sk a uchádzači z východného slovenska zasielajte svoje životopisy na kontaktnú osobu: Richard Juračka - riaditeľ spoločnosti, e-mail: richard.juracka@luxforlife.sk. Vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- časová flexibilita
- ochota vzdelávať sa
- chuť dosahovať vysoké ciele

Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku je hrdá na svoju históriu a svojho zakladateľa, Axela Wenner-Grena, ktorý založil Lux v roku 1901 s víziou vybudovať Lux Group, prvú skutočne medzinárodnú spoločnosť na svete zameranú na predaj vysokokvalitných výrobkov. Pozeráme sa do dejín skupiny Lux s veľkým rešpektom a hlboko si vážime činnosti našich obchodných zástupcov a predajných manažérov, ktorí pracovali so zaujatím a profesionálne v skupine Lux po celom svete viac ako posledných 115 rokov.

Hany Melíčkovej 3167/1F
841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Nagy
Tel.: 0800 14 30 40
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis