Obchodný reprezentant spoločnosti

LUX /SK/ s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Zvolen, Banská Bystrica, Žilina, Liptovský Mikuláš, Nové Zámky, Nitra, Trenčín, Prievidza, Hlohovec, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- rozvoj existujúceho obchodu
- obchodné jednania s klientmi
- vypracovanie objednávky tovaru
- uzatváranie kúpnych zmlúv
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- analýza trhu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- poskytovanie poradenstva zákazníkom pri výbere vhodného produktu
Iné výhody
- práca v silnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu viac ako 110 rokov
- odborné zaškolenie o produktoch
- možnosť profesionálneho rastu na pozíciu Sales Manager
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- každoročné firemné súťaže o dovolenku do obľúbených destinácií
- teambuldingové akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- asertivita
- dravosť
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- časová flexibilita
- aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa

Lux International, založená v roku 1901, je súkromná rodinná spoločnosť so sídlom v meste Zug vo Švajčiarsku. Od doby svojho vzniku si Lux zakladá na tradícií, inováciách a výrobkoch najvyššej kvality. Veľa rokov bol Lux divíziou spoločnosti Electrolux Group. Dnes je Lux International úspešnou a stále rastúcou švajčiarskou spoločnosťou.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
CV zasielajte na mailovú adresu lucia.hrdinova@luxforlife.sk
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Svrcia 25 Zobraziť na mape
841 04 Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke