Obchodný zástupca

LUX Prešov, s.r.o.

Bardejovská 5, 080 06 Prešov-Ľubotice, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie profesie obchodného zástupcu v Prešovskom a Košickom kraji
- prieskum trhu, monitoring konkurencie
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- budovanie dlhodobých vzťahov
- obchodné rokovania, príprava a prezentácia ponúk manažmentu potenciálneho zákazníka
- pravidelné servisné návštevy a komplexná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- spolupráca a aktívna účasť na činnosti oddelenia predaja
- samostatné vedenie jednotlivých obchodných prípadov
- príprava a aktívna účasť na predvádzaní
- samostatná zodpovednosť za prezentáciu a predaj produktov
- profesionálna komunikácia s klientom
- príprava cenových ponúk
- príprava podkladov k zmluvám o predaji
- služobné cesty a stretnutia s klientmi
- udržiavanie obchodných vzťahov
- sledovanie trhu, konkurencie
- spracovanie výkazov a bežnej administratívy
- pravidelný reporting

- základný plat, prémie, provízie, ďalšie motivačné prvky
- služobný automobil
- notebook
- mobilný telefón
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- možnosť samostatne a kreatívne pracovať
- silné zázemie spoločnosti

Požadujeme príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, časovú flexibilitu, samostatnosť.
Prax v predaji a skúsenosti s priamym predajom konečným spotrebiteľom je vítaná.
Znalosť cudzieho jazyka je vítaná.

Ak sme Vás zaujali, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme cieľavedomého, sebavedomého, priebojného, optimistického a pozitívne mysliaceho obchodného zástupcu so zmyslom pre zodpovednosť.

Sme stabilná a rastúca spoločnosť, poskytujúca profesionálne čistiace a upratovacie služby pre firmy a obyvateľstvo.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť LUX Prešov, s.r.o. systematicky vytvára.
Firma s 30 ročnou tradíciou a stabilnou pozíciou na trhu a s 69 zamestnancami.
Máme výhradné zastúpenie na Slovensku od popredného výrobcu profesionálnych čistiacich robotických strojov.
Autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky zn. Kärcher, Lavor, Numatic, Sprintus.....
Prenájom čistiacej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2241097  Dátum zverejnenia: 2.9.2015