Montážna pracovníčka v Bratislave- DNV s príspevkom na dopravu

Lokalita
Devínska Nová Ves, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnenie na osobnom pohovore
Termín nástupu
09.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky na montážnu linku pri produkcii stropných konzol a vnútorného osvetlenia pre automobilový priemysel.

  • práca na 2- 4 zmeny, nástupy každý pondelok.

  • táto práce je vhodnejšia pre ženy, nakoľko sa tam montujú interiérové svetlá a je potrebná jemná motorika.

  • práca v stabilnej nadnárodnej automobilovej spoločnosti
  • príspevok na stravu
  • príspevok na dopravu
  • každoročná valorizácia mzdy
  • motivujúce mesačné prémie po skúšobnej dobe
  • mzdový príplatok za nočnú prácu, za nadčas, za prácu vo sviatok, za nepretržitú prevádzku - nadštandardné príplatky nad rámec a v zmysle Zákonníka práce
  • plynulý rast platu
  • možnosť prestupu do kmeňového stavu
  • starostlivosť od svojho koordinátor

Máš záujem u nás pracovať? Pošli životopis na email email, do predmetu názov pracovnej pozície a dohodneme sa na osobnom pohovore.

Najbližší termín pohovoru vo štvrtok 5.10.2017.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť HELLA Innenleuchten–Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti HELLA Innenleuchten–Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako jednoúčelové svetlá, stropné konzoly, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria : VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, PSA, Volvo.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

  • dobrý zdravotný stav
  • chuť a ochota pracovať
  • možnosť nástupu ihneď

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2913221  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnenie na osobnom pohovore