Kontrolór kvality Volkswagen Bratislava

LUTO Automotive s.r.o.

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): od 734 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 16.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kontrolórov kvality pre spoločnosť Volkswagen v Bratislave, ktorého náplňou práce bude kontrola kvality novovyrobených vozidiel.

-práca na 3-zmennej prevádzke
-práca s PC

Iné výhody

*Budeš pracovať pre jednu z najväčších a najvýznamnejších spoločností z hľadiska obratu i exportu na SR
*Nástupný BONUS po prvom odpracovanom týždni,ktorý Ti vydrží do 1.výplaty a ďalší dostaneš v 4. mesiaci za tvoju vernosť
*Nástupný plat OD 734 eur/mesiac+nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce za nočné, nadčasy, práce vo sviatku, rizikové prostredie, nepretržitú prevádzku
*Motivačné hodnotenie
*Ubytovanie
*Doprava v rámci BA a západného SR pol roka ZADARMO
*Príspevok na stravu
*Plynulý rast platu a prestup do kmeňového stavu Volkswagenu
*Bezplatná starostlivosť celého nášho tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-aktívna znalosť PC
-vodičský preukaz
-dobrý zdravotný stav
-MINIMÁLNE dosiahnuté vzdelanie stredoškolské s maturitou
-chuť pracovať a vzdelávať sa

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
email (do predmetu uveďte názov pozície) alebo volajte na 0914 340 560.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831391   Dátum zverejnenia: 29.11.2016