Operátorka výroby v Nemecku s ubytovaním zdarma

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Neckarsulm, Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): 8 €/ hod. netto
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá manuálna práca vo výrobe vhodnejšia pre ženy, nakoľko sa tam vyžaduje jemná motorika
- montáž malých elektronických komponentov a káblových zväzkov
- zadávanie údajov do PC
- práca na 2 zmeny: 8 hod., víkendy voľné (možnosť nadčasov)

Práca je vhodná pre ženy, nakoľko sa tam vyžaduje jemná motorika.

Iné výhody

- ubytovanie zabezpečené zdarma
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej nemeckej spoločnosti a v príjemnom pracovnom prostredí
- možnosť vyplácanie záloh
- možnosť pracovať nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nemecká spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektrosúčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- záujem dlhodobo pracovať v zahraničí
- manuálna zručnosť
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni ( vedieť sa dorozumieť)
- dobrý zdravotný stav
- vlastné auto výhoda

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj rozpísaný životopis na nabor@lutoautomotive.com, do predmetu uveďte názov pozície alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0914 340 560.

Z dôvodu veľkého zájmu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812449   Dátum zverejnenia: 5.6.2017