Si študent/ka VŠ a hľadáš dlhodobú brigádu v oblasti HR? (Bratislava-DNV)

Lokalita
Opletalova 90, Devínska Nová Ves, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4€ brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študentom/študentkou denného štúdia na vysokej škole (ideálne s humanitným zameraním) v Bratislave a chceš dlhodobo brigádovať v personálnej agentúre, hľadáme práve Teba!

Získaš pracovné skúsenosti v oblasti HR a personálneho leasingu a recruitmentu, referencie a vyskúšaš si svoje schopnosti a zručnosti.

Tvojou náplňou práce bude:
* aktívna telefonická komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie na dennej báze
* oslovovanie kandidátov s pracovnými ponukami pod vedením HR konzultanta
* vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie podľa vopred stanovených kritérií
* spracovanie údajov o kandidátoch
* administratívna podpora podľa pokynov nadriadených

My Ti ponúkame:
* získanie skúseností a praxe v oblasti HR a náboru zamestnancov
* možnosť dlhodobej brigády popri štúdiu na VŠ nielen v lete ale aj počas školského roka
* prácu, pri ktorej sa nikdy nenudíš
* vycibríš si komunikačné schopnosti a zručnosti
* prácu v mladom kolektíve

Ak Ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš stanovené podmienky, prosím zašli svoj životopis v slovenskom jazyku aj s fotografiou na e-mailovú adresu:
email (do predmetu uveď názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.

Požiadavky na zamestnanca

  • študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

* ochota dochádzať do DNV
* brigáda pre študenta/ku denného štúdia na VŠ (na dohodu o brigádnickej práci študenta)
* komunikatívnosť a ochota denne telefonicky komunikovať s kandidátmi
* nebáť sa uchádzačov telefonicky osloviť je nevyhnutnou podmienkou
* práca ideálne 20 hodín týždenne (ak Vám nevyhovuje aspoň na 75%, prosím, nereagujte na túto pracovnú ponuku)
* aktívny prístup k práci
* znalosť MS Office
* znalosť nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni je výhodou
* odolnosť voči stresu, tímový hráč

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2793999  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€ brutto/hod.