Bývaš v Bratislave a chceš pracovať ako operátor výroby? Grupo Antolin prijíma ženy, mužov, aj páry.

Lokalita
Opletalova 73, Devínska Nová Ves, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa výroba komponentov pre automobilový priemysel - stropy do automobilov, čalúnenie automobilových striech, výroba karosérií pre motorové vozidlá - prívesov a návesov? Príď na pohovor!

Hľadáme operátorov/operátorky výroby na 2- až 4-zmennú prevádzku, ktorých náplňou práce bude výroba stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

*Platové podmienky podľa zaradenia
*Osobné ohodnotenie
* Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce za nočné zmeny, nadčasy, prácu počas sviatku, za prácu v nepretržitej prevádzke
*Dopravný príspevok do 70 km
*Zaujímavý motivačný program
*Bezplatné očkovanie proti chrípke
*Odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
*1x ročne vitamíny jesenného / obdobia
*Celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou pre všetkých pracovníkov
*Pozornosť pri odpracovaní 10 rokov/15 rokov
*Vianočný prezenčný balík
*Nefajčiarsky príspevok

Máš záujem u nás pracovať? Pošli životopis na email, do predmetu názov pracovnej pozície a dohodneme sa na osobnom pohovore. Taktiež môžete volať 0914340560.

Najbližší termín je v PONDELOK 13.3.2017 a STREDA 15.3.2017.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Stredoškolské vzdelanie bez maturity ALEBO stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Chuť pracovať a vzdelávať sa
  • Dobrý zdravotný stav
  • Možnosť nástupu IHNEĎ
  • Pracovné pozície pre mužov, ženy, páry

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2769193  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur/ mesiac