Bývaš v Bratislave a chceš pracovať ako operátor výroby? Grupo Antolin prijíma ženy, mužov, aj páry.

LUTO Automotive s.r.o.

  • Miesto práce: Opletalova 73, Devínska Nová Ves, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 760 eur/ mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa výroba komponentov pre automobilový priemysel - stropy do automobilov, čalúnenie automobilových striech, výroba karosérií pre motorové vozidlá - prívesov a návesov? Príď na pohovor!

Hľadáme operátorov/operátorky výroby na 2- až 4-zmennú prevádzku, ktorých náplňou práce bude výroba stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Iné výhody

*Platové podmienky podľa zaradenia
*Osobné ohodnotenie
* Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce za nočné zmeny, nadčasy, prácu počas sviatku, za prácu v nepretržitej prevádzke
*Dopravný príspevok do 70 km
*Zaujímavý motivačný program
*Bezplatné očkovanie proti chrípke
*Odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
*1x ročne vitamíny jesenného / obdobia
*Celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou pre všetkých pracovníkov
*Pozornosť pri odpracovaní 10 rokov/15 rokov
*Vianočný prezenčný balík
*Nefajčiarsky príspevok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Stredoškolské vzdelanie bez maturity ALEBO stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Chuť pracovať a vzdelávať sa
- Dobrý zdravotný stav
- Možnosť nástupu IHNEĎ
- Pracovné pozície pre mužov, ženy, páry

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Máš záujem u nás pracovať? Pošli životopis na email, do predmetu názov pracovnej pozície a dohodneme sa na osobnom pohovore. Taktiež môžete volať 0914340560.

Najbližší termín je v ŠTVRTOK 1.12.2016

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2769193   Dátum zverejnenia: 29.11.2016