Máš skúsenosti s logistikou a chceš pracovať v Nemecku ako Logistik v sklade? Vybavíme to!

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): Prvé dva mesiace 6 eur netto/hodinu, po zaškolení 10 eur netto/hodinu
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Nemecku a nevieš ako na to? Pomôžeme ti! Stačí mať prax na VZV, so skenerom a vedieť po nemecky na komunikatívnej úrovni.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami v logistike, buď na :
*príjem a kontrola tovaru
*skladovanie a komisia
*výdaj tovaru a kompletizácia

Iné výhody

-Stabilné miesto pre veľkú nemeckú spoločnosť Böllhoff Group - dodávateľa spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu
-príspevok na cestovanie 50 eur/mesiac
-ubytovanie na Slovensku, aj Nemecku zabezpečené zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Böllhoff, s.r.o.. Dodávateľ spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-platný preukaz VZV
-skúsenosti s VZV
-práca na VZV do výšky 12 m VÝHODOU
-skúsenosti s prácou so skenerom
-nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
-dobrý zdravotný stav
-chuť pracovať, vzdelávať sa
-minimálne vzdelanie SŠ s výučným listom, technické výhodou
-manuálna zručnosť a technické myslenie
-práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu:
nabor@lutoautomotive.com (do predmetu uveďte názov pozície).

Opletalova 90
84107 Bratislava
ID: 2735273   Dátum zverejnenia: 26.10.2016