Už ťa nebaví sedieť doma a chceš sa rýchlo zamestnať? Príď ráno na pohovor,poobede môžeš už pracovať a získať ešte aj bonus (Montážny pracovník)

Lokalita
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 734 eur/mesiac
Termín nástupu
03.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výrobných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude montáž jednotlivých automobilových komponentov v rámci montáže automobilov.

Stačí prísť na osobný pohovor a my Ti nájdeme prácu. Nepotrebuješ ani prax, ani skúsenosti, len chuť pracovať! Nikdy nebolo jednoduchšie získať prácu.

*Budeš pracovať pre jednu z najväčších a najvýznamnejších spoločností z hľadiska obratu i exportu na SR
*Nástupný BONUS po prvom odpracovanom týždni,ktorý Ti vydrží do 1.výplaty a ďalší dostaneš v 4. mesiaci za tvoju vernosť
*Nástupný plat OD 734 eur/mesiac+nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce za nočné, nadčasy, práce vo sviatku, rizikové prostredie, nepretržitú prevádzku
*Motivačné hodnotenie
*Ubytovanie
*Doprava v rámci BA a západného SR pol roka ZADARMO
*Príspevok na stravu
*Plynulý rast platu a prestup do kmeňového stavu Volkswagenu
*Bezplatná starostlivosť celého nášho tímu

Stačí prísť na pohovor a o všetko ostatné sa postaráme MY! Ty potrebuješ len chuť pracovať. Koľko si zarobíš, je len na tebe. My Ťa zamestnáme IHNEĎ a poskytneme Ti tie najlepšie podmienky pre prácu.

Sme tu pre teba, aby sme Ti pomohli nájsť si čo najľahšie a najrýchlejšie prácu, získali pre Teba tie najlepšie benefity a spolu budovali Tvoju kariéru!
LUTO AUTOMOTIVE- sme známi nielen na SR, ale aj v ČR, Nemecku a Nórsku.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected] (do predmetu uveďte názov pozície). Určite si Ťa zamestnáme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2717468  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 734 eur/mesiac