Hľadáme pracovníkov v logistike do skladu v Nemecku

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipsko Augsburg, Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): počas zaškolenia 6 eur/hod. netto. Po zaškolení 10 eur/hod. netto
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Nemecku a nevieš ako na to? Pomôžeme ti! Stačí mať prax na VZV, so skenerom a ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pre nášho klienta spoločnosť Böllhoff Group - dodávateľa spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu, hľadáme skladníkov s aktívnou nemčinou, ktorých náplňou práce bude:

-príjem a kontrola tovaru
*práca na PC s nemeckým systémom, práca so skenerom
*kontrola na základe strojárenských a technických výkresov v nemeckom jazyku
*práca na vysokozdvižnom vozíku

-skladovanie a komisia
*príjem a kontrola tovaru
*práca so skenerom
*práca na VZV
*uskladňovanie do výšky 12m

-výdaj tovaru a kompletizácia
*vyskladňovanie tovaru pomocou VZV
*čítanie pokynov s porozumením
*z naskladnených krabíc prenášanie spojovacieho tovaru do prepraviek

Ide o prácu na 1-2 zmeny. Výhodou je zaúčanie sa v Senci prvých 5 až 10 týždňov, potom dlhodobá práca v Nemecku v Lipsku a v Augsburgu.
Je potrebné absolvovať osobný pohovor na prevádzke v Senci, kde bude aj preskúšanie z nemeckého jazyka.

Iné výhody

-príspevok na cestovanie 50 eur/mesiac
-ubytovanie zabezpečené zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu - pre viac informácii klikni na: www.lutoautomotive.com.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš stanovené podmienky,

prosím zašli svoj životopis v slovenskom jazyku aj so svojou fotografiou na e-mailovú adresu:

nabor@lutoautomotive.com (do predmetu uveď pozíciu, o ktorú sa uchádzaš).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritéria pre prijatie na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2664092   Dátum zverejnenia: 29.11.2016