Elektrikár s nemeckým jazykom - Zwickau (DE)

Lokalita
Zwickau, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
od 11,50€ netto/hod.
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť sídliacu v Nemecku v meste Zwickau (cca 200km od Prahy), ktorá je popredným subdodávateľom v automobilovom priemysle a zaoberá sa výrobou častí karosérií, podvozkov, bočných prvkov a súčastí v automobiloch, striech a pod. hľadáme skúsených elektrikárov s aktívnym nemeckým jazykom, ktorých náplňou práce bude:

  • riešenie aktuálnych výrobných problémov
  • opravy elektrických súčastí strojov a zariadení používaných vo výrobe
  • preventívna údržba
  • posudzovanie stavu strojov a zariadení
  • analýza a riešenie technických porúch výroby
  • rokovania s bezpečnostnými technikmi

  • platové podmienky od 11,50€ netto na hodinu
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • možnosť výberu českej alebo nemeckej pracovnej zmluvy
  • stabilné zamestnanie, nie turnusová práca
  • ubytovanie v blízkosti zamestnania zdarma
  • možnosť záloh

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky,

prosím zašlite svoj ŽIVOTOPIS V SLOVENSKOM A NEMECKOM JAZYKU u na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte Elektrikár s aktívnou nemčinou - Nemecko (Zwickau). Priložte aj scan alebo fotografiu Vašej platnej elektrovyhlášky, osvedčenia.

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový dodávateľ súčiastok a komponentov potrebných pri výrobe automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • znalosť elektrických/technických schém a práce s nimi podmienkou
  • platná elektrovýhláška podmienkou
  • nemecký jazyk na úrovni samostatného dorozumenia sa podmienkou
  • skúsenosti na podobnej pozícii veľkou výhodou
  • školenie/prax a skúsenosti v priemyselnej elektronike, elektrotechnike výhodou
  • chuť pracovať dlhodobo v zahraničí
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav
  • vysoký stupeň iniciatívy, schopnosť pracovať samostatne
  • v prípade vlastnej dopravy do Nemecka preplatíme cestu
  • v prípade, že sa neviete dopraviť sám, cestu Vám zabezpečíme

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2251125  Dátum zverejnenia: 16.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 11,50€ netto/hod.