Personálna konzultantka - Břeclav

Lokalita
Břeclav, Juhomoravský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore
Termín nástupu
17.8.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu do našej kancelárie v meste Břeclav/ČR do mladého a dynamického kolektívu, ktorej náplňou práce bude:
  • identifikácia a selekcia kandidátov na jednotlivé pracovné pozície podľa aktuálnej potreby a požiadaviek českých a nemeckých klientov
  • vedenie pracovných pohovorov, ich administrácia, vyhodnocovanie
  • organizovanie výberových konaní, hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi
  • zabezpečovanie administratívy spojenej so zabezpečovaním zákaziek a výberom kandidátov
  • prezentácia kandidátov klientovi
  • príprava pracovníkov na nástup do práce
  • plnenie operatívnych úloh
  • ďalšie pracovné činnosti podľa potrieb zamestnávateľa

Na tejto pracovnej pozícií je možné získať:
  • komplexné znalosti z oblasti personalistiky a ľudských zdrojov
  • znalosti z oblasti náboru zamestnancov
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov.
  • kreatívnu a samostatnú prácu
  • sebarealizáciu s pocitom zodpovednosti
  • možnosť práce v mladom kolektíve
  • možnosť práce v rozrastajúcej sa a úspešnej spoločnosti
  • účasť na rôznych tímových aktivitách
  • aktívne využitie nemeckého jazyka

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky,

prosím zašlite svoj životopis v slovenskom alebo českom jazyku aj so s vojou fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte Personálna konzultantka - Břeclav).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria pre prijatie n túto pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kandidát by mal:
  • mať ukončené vysokoškolské vzdelanie (1./2. stupeň) humanitného zamerania
  • mať skúsenosti v oblasti HR / personalistiky / v personálnej agentúre výhohou
  • aktívne používať nemecký jazyk ústnou aj písomnou formou (veľká výhoda)
  • byť aktívny vodič
  • byť dynamická, kreatívna osobnosť, schopná a ochotná pracovať samostatne
  • mať profesionálne vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

  • uprednostnení kandidáti s bydliskom v okolí výkonu práce, ubytovanie ani dopravu do práce nezabezpečujeme a neposkytujeme príspevok na presídlenie

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2199256  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore