Pracovník v strojárskej výrobe v Malackách

Lokalita
Malacky, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Malacky, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
Termín nástupu
19.5.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre strojársku spoločnosť v Malackách hľadáme šikovných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:

  • obsluha lisov na výrobu plechov pre automobilový priemysel
  • obsluha bodovej zváračky
  • manipulačné práce s plechmi
  • práca v nepretržitej prevádzke

Motivačné platové podmienky 560 Eur/mes. brutto + možnosť nadčasov a príplatkov
Po roku možnosť platového navýšenia
Ubytovanie ZDARMA
Príspevok na stravovanie vo firemnej jedálni
Stabilné zamestnanie
Nástup možný IHNEĎ

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície).

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície) alebo sa príďte zaregistrovať osobne k nám na pobočku LUTO AUTOMOTIVE s.r.o, Strojárenská 1, Košice.

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • Strojárske/Technické

Skúsenosti s obsluhou výrobných strojov alebo zváraním
Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
Pracovitosť a zodpovedný prístup k práci
Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2109324  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou