Mäsiari Írsko - nástup ihneď

Lokalita
co Meath, Írsko
Mzdové podmienky (brutto)
od 8.65 - 11,08 EUR/hodina podľa skúseností a výkonu
Termín nástupu
do 2 týždňov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Írsku hľadáme skúsených mäsiarov na rozrábku aj porážku. Uchádzači musia mať aspoň 2 ročnú prax na uvedenej pozícii.
Na vycestovanie a pokrytie počiatočných nákladov spojených s letenkou, ubytovaním a stravou do 1. výplaty je potrebné mať cca 400€.

Ubytovanie zabezpečené, dlhodobá práca, výkonnostné bonusy, výplata platená týždenne.

V prípade záujmu zašlite životopis, kde podrobne popíšete prac. skúsenosti na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra zamestnávajúca ľudí v mäsopriemysle.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Je potrebné mať prax aspoň 2 roky, ochotný vycestovať na dlhšiu dobu.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1980613  Dátum zverejnenia: 15.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 8.65 - 11,08 EUR/hodina podľa skúseností a výkonu