Zámečník/Konstruktér - okr. Teplice

Lokalita
okr. Teplice, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro tuzemskou společnost vyrábějící kovové konstrukce hledáme strojního zámečníka/ svářeče pro odbornou pozici, jehož náplní práce bude:

  • tvorba jednoduché technické dokumentace pro sestavení kovových konstrukcí schodů, zábradlí
  • ruční sestavení předpřipravených dílů do správné polohy, dle technické dokumentace a jejich bodové svaření
  • montáž ocelových konstrukcí v terénu
  • práce v jednosměnném provozu - ranní

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce na HPP nna dobu neurčitou
* výhodné platové ohodnocení upřesněné na osobním pohovoru
* možnost práce přesčasů - sobota
* příspěvek na stavné a dopravu

Informace o náboru

V případě zájmu o pracovní nabídku, reagujte prosím zasláním Vašeho životopisu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí, schodů, strojů a zábradlí.

Požadavky na zaměstnance

  • středoškolské bez maturity
  • středoškolské s maturitou
  • nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

  • technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ bez maturity technického zaměření
* zkušenosti s kovoobráběním podmínkou
* zkušenosti s přípravou technické dokumentace a návrhem technologického postupu v kovovýrobě výhodou
* výborná znalost technické dokumentace podmínkou
* znalost svařování CO2 (i bez platného oprávnění)
* samostatnost a logické myšlení
* praxe s obsluhou NC / CNC strojů výhodou,
* znalost AJ / NJ výhodou (možnost montáží v terénu, i v zahraničí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1959664  Dátum zverejnenia: 17.12.2014