Dřevomodelář / Frézař - Praha - s ubytováním

Lokalita
Praha Východ - Úvaly, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • výroba modelů slévarenských forem
  • obsluha CNC stroje - nástrojové frézy
  • po zaučení možnost částečně upravovat program
  • práce se dřevem

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
  • možnost osobního rozvoje a sebeuplatnění
  • zajímavé platové ohodnocení od 15.000 do 18.000 Kč (netto)
  • příspěvek na stravu a dopravu
  • možnost vyplácení záloh
  • možnost práce přesčasů

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Společnost zaměřená na výrobu forem pro odlévání betonových výrobků.

Požadavky na zaměstnance

  • středoškolské bez maturity
  • středoškolské s maturitou
  • nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ technického zaměření
  • vyučení v oboru obraběč kovů, dřevomodelář nebo kovomodelář výhodou
  • zkušenost s klasickým obráběním na nástrojové fréze podmínkou
  • praxe s obsluhou CNC strojů podmínkou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1906975  Dátum zverejnenia: 5.5.2015