Asistentka predaja/beauty consultantka - Bratislava

Lokalita
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent/-ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru kozmetických značiek konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný za ich plnenie. Asistent/-ka predaja aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.

  • Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
  • Priateľský kolektív a rodinné prostredie
  • Rozmanitá a zaujímavá práca v oblasti kozmetiky a krásy
  • Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
  • Príspevok na stravovanie
  • Práca v dizajnovom prostredí
  • Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
  • Pracovná doba v režime krátkych a dlhých zmien

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis aj s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected] (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Distributér značkovej kozmetiky, sieť parfumérií

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • SŠ vzdelanie
  • Vzťah ku kozmetike
  • Skúsenosti s predajom kozmetiky/vizážistkou podmienkou
  • Znalosť angličtiny alebo nemčiny minimálne na základnej úrovni
  • Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
  • Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
  • Časovú flexibilitu (práca aj cez víkendy - 2 víkendy v mesiaci)
  • Pro-klientský prístup
  • Silná a motivovaná osobnosť, so schopnosťou tímovej práce
  • Starostlivosť a samostatnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1904000  Dátum zverejnenia: 31.10.2014