Vedoucí výroby - automobilový průmysl

Lokalita
Bratislavský kraj, Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu výroby.
Stanovování výrobních plánů a výrobní politiky v souladu se strategií organizace.
Zodpovědnost za výběr technologických postupů s ohledem na kvalitu a efektivitu výroby.
Aplikace poznatků průmyslového inženýrství do praxe.
Plánování zásob, provádění kontrolní činnosti a příprava rozpočtů.
Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a
dalšími subjekty.
Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace, účast na poradách.
Řízení a kontrolování bezpečnosti a hygieny práce.
Koordinace vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • adekvátní finanční ohodnocení,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • benefitní systém Cafeterie,
  • týden dovolené nad rámec zákona (25 dnů),
  • možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
  • místo výkonu práce BŘECLAV

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost úspěšně dodává na trh produkty pro několik různých odvětví současně. Široké portfolio produktů nachází své
uplatnění v automobilovém průmyslu, odvětví konvenčních pěnových matrací a vysoce sofistikovaných, vzduchem plněných systémů
jako jsou čluny. Pozici obsadzujeme pro Odštepný závod autoprislušnství

Požadavky na zaměstnance

  • středoškolské s maturitou
  • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
  • vysokoškolské I. stupně
  • vysokoškolské II. stupně
  • postgraduální

Vzdělání v oboru

  • vzdělání chemického či technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ či VŠ vzdělání chemického či technického směru,
  • min. 5 let praxe ve výrobní společnosti, z toho min. 3 roky na vedoucí pozici,
  • praxe z Automotive výhodou,
  • znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou,
  • osobnostní předpoklady: samostatnost, schopnost práce v týmu, schopnost rozhodování,
schopnost vyjednávání a komunikační dovednosti, schopnost a ochota řešit problémy, schopnost
práce pod tlakem, schopnost vedení a řízení týmu lidí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1875421  Dátum zverejnenia: 20.10.2014