Referent/ka v personálnej agentúre s aktívnym nemeckým jazykom - Rakúsko (Swechat)

Lokalita
Swechat, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore
Termín nástupu
október/november 2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v oblasti HR? Máš nemčinu na aktívnej úrovni a chceš ju využívať dennodenne v komunikácii so zahraničnými kolegami a kandidátmi uchádzajúcimi sa o prácu v nemecky hovoriacich krajinách? Chceš pracovať v Rakúsku? Ak máš záujem a trúfaš si na danú pozíciu a chceš pôsobiť vo sfére ľudských zdrojov, tak k nám, do mladého kolektívu personálnej agentúry, hľadáme práve Teba.

Náplňou práce a dennými aktivitami na pozícii referent/ka v personálnej agentúre bude:
  • komunikácia v nemeckom jazyku slovom aj písmom na dennej báze
  • vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
  • dohadovanie osobných stretnutí s klientmi a potencionálnymi klientmi
  • operatívne zabezpečenie personálnych požiadaviek klientov
  • tvorba výstupov a reportov na žiadosť manažmentu
  • úzka spolupráca a komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti
  • vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
  • evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov
  • príprava podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti
  • komunikácia s externými partnermi spoločnosti
  • starostlivosť o chod kancelárie
  • kontakt s uchádzačmi zaujímajúcimi sa o prácu (inzercia, preselekcia)
  • príprava pracovníkov na nástup do práce
  • plnenie operatívnych úloh

Na tejto pracovnej pozícií získaš:
  • komplexné znalosti z oblasti personalistiky a ľudských zdrojov
  • motivujúce a nadštandardné finančné ohodnotenie
  • možnosť práce v mladom kolektíve
  • možnosť práce v rozrastajúcej sa a úspešnej spoločnosti
  • účasť na rôznych tímových aktivitách
  • kreatívnu a samostatnú prácu
  • sebarealizáciu s pocitom zodpovednosti
  • aktívne využitie nemeckého jazyka
  • možnosť využívania služobného automobilu, mobilu a notebooku

  • možnosť pracovať v Rakúsku, vo vzdialenosti dochádzania z Bratislavy alebo Viedne a okolia (výkonom práce bude mestečko Swechat, neposkytujeme ubytovanie k tejto pracovnej pozícii)

Ak Ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš stanovené podmienky, prosím zašli svoj ŽIVOTOPIS V SLOVENSKOM AJ V NEMECKOM JAZYKU, SPOLU SO SVOJOU FOTOGRAFIOU A MOTIVAČNÝM LISTOM V OBOCH JAZYKOCH na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveď názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal:
  • mať ukončené vysokoškolské vzdelanie I./II.stupňa, najlepšie humanitného alebo ekonomického zamerania
  • aktívne používať nemecký jazyk ústnou aj písomnou formou (dôležitá podmienka)
  • byť aktívny vodič (denné využívanie služobného automobilu v rámci pracovných povinností)
  • veľkou výhodou je mať skúsenosti v oblasti HR / personalistiky / v personálnej agentúre
  • mať skúsenosti s prácou v zahraničnej spoločnosti
  • byť dynamická, kreatívna osobnosť, schopná a ochotná pracovať samostatne
  • mať profesionálne vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • mať organizačné schopnosti
  • byť spoľahlivý a flexibilný, dôsledný a precízny
  • byť odolný voči stresu

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1845076  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore