IT správca počítačovej siete

Lokalita
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1.200 - 1.500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* prevádzkovanie informačného systému a počítačovej siete spoločnosti /HW a SW/
* riešenie vzniknutých problémov súvisiacich s HW a SW
* podieľanie sa na implementácii nových projektov, navrhovanie zefektívnenia procesov
* monitorovanie, údržba a reportovanie stavu a spôsobilosti informačných systémov
* optimalizácia, monitorovanie a zvyšovanie výkonnosti informačných systémov
* dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti, podľa interných bezpečnostných IT predpisov
* spolupráca so zamestnancami spoločnosti pri uvádzaní nového SW a HW do prevádzky a ich následné zaškolenie a podpora
* iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

* práca v stabilnej spoločnosti
* príspevky na stravu a dopravu
* bonusový systém
* 13. plat

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • it

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, systémovosť, analytické a konštrukčné myslenie.
Výborné organizačné schopnosti.
Znalosť typológií sietí WAN, LAN, VPN, WiFi,...

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Mgr. Dana Kumičáková
 +421948427724
ID: 1816601  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 - 1.500 Eur