CNC seřizovač/operátor s NJ- Německo

LUTO Automotive s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Laupheim, Německo
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné CNC seřizovače, kterých náplní práce bude:
- obsluha CNC strojů - jeden z typů fréz, soustruhů, nebo brusek
- práce se systémem Fanuc, Siemens nebo Sinumerik
- práce dle technické dokumentace
- sériová výroba
- práce ve třísměnném provozu (8 hod)
- místo pracoviště - Almendingen- v blízkosti německého Ulmu

Nejedná se o turnusové zaměstnání

NUTNÁ pracovní zkouška přímo v německé společnosti s možností nastoupit ihned. Vlastní automobil výhodou - poskytujeme příspěvek na pohonné hmoty.

Po pracovní zkoušce možný nástup IHNED.

Jiné výhody

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v zahraničí
- HPP na dobu neurčitou - česká smlouva
- výhodné platové ohodnocení - 11 - 12,50 € v čistém / hodina (dle zkušeností)
- příspěvek na dopravu
- ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá společnost působící ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Požadovaná praxe

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
- znalost čtení technické dokumentace podmínkou
- znalost práce s PC
- německý jazyk na komunikativní úrovní (umět se domluvit)
- zájem o stálou práci v zahraničí
- vycestování vlastním autem výhodou (přeprava na pracovní zkoušku je zabezpečena)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LUTO Automotive CZ s.r.o.
Na Rybníčku 5/1329, Longin Business Centre
120 00 Praha
ID: 1795626   Dátum zverejnenia: 7.10.2016