Zvárač CO2 v Malackách

Lokalita
Malacky, Slovensko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie CO2
  • zváranie plechov pre automobilový priemysel
  • práca v nepretržitej prevádzke

  • stabilné zamestnanie na zmluvu
  • ubytovanie ZDARMA
  • výhodné platové podmienky
  • príspevky na stravu
  • nástup IHNEĎ

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca plechov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platný preukaz ZM1, EN135
  • Manuálna zručnosť
  • Chuť pracovať
  • Dobrý zdravotný stav

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 1716939  Dátum zverejnenia: 17.4.2014