Poradca predaja, správa webov v oblasti hračiek od Októbra

LUSIO s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu medzi nás, ktorá by nám pomohla s poradenstvom a predajom hračiek, správou webov, prípadne detskými aktivitami a ostatnými súvisiacimi činnosťami na našom novom mieste, predajni v Petržalke, kam sa sťahujeme v októbri. Jednalo by sa o spoluprácu v popoludňajších hodinách cca 16.00-18.00, popr. 19.00 a v soboty doobeda.
Po vhodnom zapracovaní možnosť rozšírenia spolupráce na väčší úväzok.
Ak Vás baví problematika vzdelávania detí predškolského veku, náučné hračky, komunikácia s rodičmi, radi poradíte, vysvetlíte čo je pre aký vek dieťaťa vhodné, chcete sa zaučiť do správy webu a nových produktov, ozvite sa nám.

Výhodou je, ak rada fotíte, robíte videá, ovládate nejaký grafický program, hovoríte po anglicky, popr.sa venujete správe sociálnych sietí. Vítané sú tiež skúsenosti s účtovným programom Pohoda a registračnou pokladňou (nie je podmienka, vieme zaučiť).

- príjemné priateľské prostredie
- pravidelné teambuildingy
- možnosť stretnúť zaujímavých ľudí
- nestereotypná práca v dynamickom kolektíve s modernými trendami a kreatívnymi nápadmi
- zamestnanecké zľavy
- testovanie produktov

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas: podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, pedagogika, žurnalistika, marketing

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s písaním článkov
- nadšenie pre detský tovar a rodičovské témy
- spoľahlivosť, kreativita, samostatnosť.

Výhodou je:
- skúsenosť so správou stránok a postov na Facebooku
- záľuba vo fotení
- ovládanie niektorého grafického programu (Photoshop, InDesign, ...), nie je podmienkou

Naša firma sa zaoberá distribúciou a predajom drevených a edukatívnych hračiek a produktov pre deti a mládež. Pôsobíme v oblasti veľkoobchodu aj maloobchodu (centrálny sklad, eshop a kamenná predajňa). Spolupracujeme so zahraničnými aj domácimi dodávateľmi. Sme platcovia DPH a robíme zahraničný vývoz aj dovoz v rámci EU.

Okrem toho sme veselí, rešpektujúci sa kolegovia. Základné zodpovednosti máme rozdelené, ale radi si aj vzájomne pomáhame, lebo u nás sa stále niečo deje, nuda u nás nehrozí. Mávame spoločné raňajky a zaujímavé teambuidingy, takže sa staneš aj súčasťou našej minikomunity, ktorá zdieľa medzi sebou svoje radosti a výzvy bežného života. Nie sú nám cudzie témy osobného rozvoja, práce na sebe, ľudských vzťahov, práce s emóciami a fyzickým telom, joga, zdieľanie zaujímavých akcií, niektorí máme radi aj športové vyžitie a všetci dobré, kvalitné a zdravé jedlo. Občas sa v práci aj "povinne" hráme, aby sme vedeli ďalej odovzdávať autentické poradenstvo.
Ak s tebou predošlé riadky zarezonovali a vidíš sa niekde medzi nami, budeme radi, ak sa nám ozveš a preberieme tvoje a naše možnosti spoločnej spolupráce.
Pošli prosím tvoj životopis a pár slov o tom, čo hľadáš, čo je pre teba dôležité v práci a živote - na [email protected].

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2932679  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou