Full-stack PHP developer

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Zámocká 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000-3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ťa nebaví robiť na veľkých IT projektoch, kde ani za 100 rokov neuvidíš výsledky svojej práce?
Práca na vývoji inteligentných výkladov, ktoré dokážu rozpoznať a komunikovať so zákazníkom, ti dá zmysel a naši zákazníci ťa budú za to milovať!
Do nášho malého tímu hľadáme senior PHP developera, ktorý je schopný samostatne pracovať. Pri programovaní budeš využívať Nette framework, dáta máme väčšinou v MySQL a kód verzujeme v Bitbuckete.
Tvojou úlohou bude, spolu s kolegami, vytvoriť a zlepšovať admin rozhranie, pomocou ktorého si zákazníci budú vedieť sami spravovať svoje inteligentné LURITY výklady.
Budeš robiť so skvelými ľuďmi, ktorých práca nielen baví, ale rovnako ako aj ty sú majstrami vo svojom obore.
Okrem hrejivého pocitu z dobre odvedenej práce ponúkame aj slušný plat a flexibilnú pracovnú dobu, takže u nás sa skorého vstávania nemusíš báť :)

Čo používame
• Admin rozhranie máme písané v PHP 7 s využitím Nette frameworku, backendové API je čisté PHP7
• Komunikuje sa aj s rôznymi externými službami ktoré zvyčajne využívajú REST API
• Frontend je vytvorený za pomoci Bootstrap 3, CSS kompilujeme pomocou Gruntu z Sass súborov
• Na frontende nájdeš samozrejme aj JavaScript napísaný v jQuery
• Ako databázu používame MySQL na ktorú sa pripájame cez Dibi
• Na serveroch nám všade beží UBUNTU, takže mal by si poznať aspoň základy Linux

Pracovať budeš v Bratislave, office máme v Starom meste. Pracovná doba je variabilná, ale potrebujeme ťa na full-time (5 dní v týždni).

Tešíme sa na teba!

Čo Ti ponúkneme v LURITY?
• Start-upové prostredie, v ktorom budeš mať extrémny vplyv na výsledky
• Príležitosť rásť, tak ako porastie LURITY
• Mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
• Možnosť aj remote officu
• Práca na živnosť 2000-3500 EUR/mes podľa skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy

Počet rokov praxe

4

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3019499  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-3500