Office asistentka

TapGest s. r. o.

Bajzova 12, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého tímu hľadáme sympatickú a reprezentatívnu osobu, s ktorou bude radosť komunikovať. Ide o dlhodobú pozíciu, nemáme záujem o niekoho, kto to bude brať ako brigádu na krátky čas. Ideálny kandidát je študentka 2., 3. alebo 4. ročníka VŠ.

Práca na cca 50 - 80 hodín mesačne.

Na starosti budeš mať bezproblémový chod kancelárie v našom technologickom startupe. Jedná sa o také tie klasiky ako usmievať sa, vítať návštevy, spraviť kávu. Skrátka reprezentovať na úrovni a zabezpečiť všetky tie nevyhnutné drobnosti, vďaka ktorým potom všetko šľape ako švajčiarske hodinky.

Tvoja náplň práce:
- starostlivosť o chod kancelárie, návštevy a agendu recepcie
- organizovanie návštev, rokovaní, porád a služobných ciest
- zabezpečovať účasť na eventoch na ktorých sa ako firma odprezentujeme
- absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní
- organizácia team-buildingov a firemných eventov
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- iné administratívne činnosti

- Start-upové prostredie, v ktorom budeš mať výrazný vplyv na výsledky
- Príležitosť rásť, tak ako porastie LURITY
- Mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
- Mzda 6 EUR/hod brutto

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj:

1. životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mail [email protected]
2. fotografiu v CV alebo samostatne
3. spomeň tvoju motiváciu - či už prostredníctvom motivačného listu, videa alebo akejkoľvek inej platformy :)
4. do predmetu e-mailu uveď: Vaša nová Asistentka :)

Pracovať budeš v Bratislave, office máme v Starom meste na Zámockej ulici. Na pracovnej dobe sa vieme dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2972302  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod brutto