Hľadáme obchodného zástupcu pre oblasť Bratislava, Nitra, Nové Zámky!

LUPA NZ s.r.o.

Miesto práce
L.Kassáka 8, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť). Spoločnosť má záujem rozšíriť na území SR svoju obchodnú činnosť a z uvedeného dôvodu má záujem na nadviazaní spolupráce s obchodný zástupcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť, znalosť cudzieho jazyka výhodou

Naša spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti realít 13 rokov . Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteľností, v rámci našich služieb poskytujeme bezplatné poradenstvo týkajúce sa predaja alebo prenájmu nehnuteľností, pre našich klientov zabezpečujeme dohľad pri prenájme nehnuteľností ako aj dohľad nad kúpou resp. predajom Vašej nehnuteľnosti, dohliadneme na celý proces kúpy resp. predaja Vašej nehnuteľnosti z právneho aj finančného hľadiska, preveríme nehnuteľnosť, vlastnícke práva, všetky ťarchy, či iné obmedzenia, zabezpečíme vám všetky potrebné zmluvy a podklady, znalecký posudok, najvýhodnejší finančný úver a budeme samozrejme dohliadať nad riadnym uhradením kúpnej ceny.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2802960  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania