Vedúci smeny baličky

Lunys, s.r.o.

Most pri Bratislave 812, 90046 Most pri Bratislave, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť výrobu baleného tovaru podľa objednávok pre zmluvných odberateľov
- Organizovať a kontrolovať produkčný tím a výrobnú jednotku na základe určených priorít počas zmeny tak, aby bolo vyrobené požadované množstvo v kvalite so zreteľom na zákaznícku spokojnosť (kvalita, náklady, čas) dodržiavajúc zavedené pravidlá a štandardy.
- Zapojiť svoj tím do procesu neustáleho zlepšovania produktov a postupov
- Pochopiť a správne aplikovať výrobné metódy
- Podporovať optimalizáciu výrobných krokov
- zabezpečiť udržiavanie čistoty a poriadku v rámci výroby
- Vedúci smeny pracuje manuálne spolu so svojim pracovným tímom

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už 21 rokov
- možnosť nákupu ovocia a zeleniny za zamestnanecké ceny

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

- pozitívny vzťah k manuálnej práci
- systematický prístup k práci
- orientácia na detail
- flexibilita pri rozhodovaní v nejednoznačných situáciách
- zodpovednosť , dôveryhodnosť
- prehľad v oblasti ovocia a zeleniny výhodou
- zdravotný preukaz
- silné organizačné zručnosti
- technické zručnosti výhodou
- schopnosť viesť kolektív cca 5 osôb

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Most pri Bratislave 812
90046 Most pri Bratislave
ID: 2766990   Dátum zverejnenia: 14.10.2016