Mzdová účtovníčka

Lunys, s.r.o.

Most pri Bratislave 812, 900 46 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- viesť kompletnú personálnu agendu a vybavovať pracovno-právne náležitosti spojené so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru v súlade s platnou legislatívou a postupmi firmy
- elektronická komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní)
- spracovanie dochádzky zamestnancov, podklady pre odmeny, spracovať výpočet miezd zamestnancov v mzdovom IS KARÁT
- znalosť spracovania exekučných konaní voči zamestnancom

- touto cestou sa môžete stať súčasťou rýchlo sa rozvíjajúcej a dynamickej obchodnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- zamestnanci využívajú možnosť nákupu za skladové ceny
- účasť na odborných školeniach

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím životopis e-mailom pod značkou Mzdový účtovník. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na odbornej pozícii min. 2 roky
- schopnosť pracovať aj pod tlakom
- komunikatívnosť, asertivita, flexibilita, presnosť, dôslednosť, zodpovednosť
- dobrá znalosť platnej legislatívy

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Most pri Bratislave 812
90046 Most pri Bratislave

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslava Šnegoňová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732109   Dátum zverejnenia: 21.9.2016