Tester Web Aplikácií

Lundegaard spol. s r.o.

Místo práce
Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pobočka Košice: Hľadáme testera webových aplikácií.

Pracovná rola
- Kontrola kvality vyvíjaných riešení, predovšetkým webových systémov.
- Návrh, tvorba a realizácia testovacích scenárov.
- Spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov i nástrojov tretích strán.
- Zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia.
- Podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov.

Požiadavky na pracovníka
- Veľmi dobré znalosti a praktické skúsenosti s testovaním (aspoň 2 roky praxe v odbore)
- Znalosť pojmov a princípov testovania (certifikát z oblasti testovania, napr. ISTQB, výhodou)
- Znalosť nástrojov na automatizované testovanie (Selenium)
- Výborná znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
- Základná znalosť programovacích techník
- Znalosť SQL, UML výhodou
- Anglický jazyk – pokročilý
- VŠ alebo SŠ vzdelanie
- Schopnosť samostatnej práce a riadenia vlastného času, schopnosť dokončovať úlohy, zodpovednosť
- Logické a analytické myslenie
- Precíznosť, trpezlivosť, zmysel pre detail
- Ochota učiť sa stále nové veci, kreativita
- Komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
- Ochota cestovať

Ponúkame
- Možnosť pracovať v agilnom prostredí stabilnej českej spoločnosti
- Realizáciu zaujímavých projektov pre medzinárodné i české spoločnosti
- Možnosť pracovať s najnovšími webovými technológiami a špičkovými pracovníkmi
- Nástupný plat a podmienky na základe doterajších skúseností a schopnosti rýchlo sa začleniť do tímu.
- Projektové provízie a bonusy
- Pohyblivú pracovnú dobu vrátane možnosti homeoffice
- Možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2043232  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.