Montér betónových oplotení

LUNA - PLOTY, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozícii Montér betónových oplotení ,náplňou práce je kompletná príprava stavby a samotná stavba-montáž okrasných betónových oplotení. Práca sa vykonáva najmä na západnom Slovensku, príležitostne na strednom Slovensku a v prípade dohody aj v Rakúsku. Práca je vhodná pre jednotlivcov ako aj pre ucelenú stavebnú partiu.Pozícia je vhodná pre uchádzača s aspoň minimálnou praxou v stavebníctve ale "Domáceho majstra-Kutila .Uchádzača samozrejme po nástupe zaškolíme .

-práca v mladom kolektíve
-možnosť absolvovania rôznych školení a seminárov
-stabilná práca
-možnosť kariérneho rastu

Ponúkame zaujmavú prácu na živnosť alebo na dohodu pre pracovitého človeka prípadne celú stavebnú partiu . Uchádzača samozrejme po nástupe zaškolíme . Všetky podrobné informácie uchádzačom radi poskytneme na osobnom stretnutí. Poprosíme životopisy zasielať na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme :
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-zručnosť
-ochotu vykonávať aj ťažšiu manuálnu prácu
-flexibilnosť
-lojálnosť
-vodičské oprávnenie skupiny B

Rýchlorastúca Slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou betónových výrobkov, najmä okrasných betónových oplotení , prvkami záhradnej architektúry a iných okrasných produktov z betónu. Spoločnosť pôsobí najmä na Slovenskom, Rakúskom a Českom trhu. Viac info nájdete na : www.LUNAPLOTY.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2720852  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac