Práca v oblasti obchodu a služieb - Magio poradca

Optimum Consulting s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
750 - 1100 EUR/mesiac, fixná zložka + variabilná podľa výkonu obchodného zástu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkmi,poskytovanie informácií ohľadom MAGIO a starostlivosť o stálych zákazníkov v oblasti hlasu, dát a internetu.
získavanie nových zákazníkov a poskytovanie informácií z cenníkov o akciách a zľavách.
práca je vykonávaná aj formou priameho (door-to-door) predaja

bezplatné zaškolenie
práca v mladom dynamickom kolektíve
po zaškolení firemný automobil
firemné benefity
kariérny rast
ubytovanie na náklady spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.10.2014
V prípade záujmu o uvedenú pozíciu sa neváhajte prihlásiť do výberu. Môžete tak urobiť zaslaním životopisu na emailovú adresu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti, schopnosť zaujať
samostatnosť
príjemné vystupova
ochota a otvorenosť

OPTIMUM CONSULTING pôsobí na trhu už od roku 1998 a patrí medzi prvé spoločnosti zaoberajúce sa door to door marketingom. Od svojho vzniku prešla dynamickým a kreatívnym vývojom. Realizovali sme viac ako 300 úspešných akcií pre rôznych klientov v oblasti obchodu, telekomunikácií, kultúry, športu, hoteliérstva, energetiky a gastronómie. V rámci rozširovania svojich aktivít hľadáme nových obchodných zástupcov a vedúcich pobočiek pre regióny na celom Slovensku.
ID: 1906831  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1100 EUR/mesiac, fixná zložka + variabilná podľa výkonu obchodného zástu